Sukienki, które sprawdzą się w dniu ślubu

slub8

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych w życiu wielu z nas. Chcemy, żeby wszystko było wtedy dopięte na ostatni guzik. Planujemy wszystko na długo przed tym ważnym dniem. Stajemy przed wieloma wyborami. Musimy zrobić listę gości, wybrać menu, poszukać spełniającego nasze kryteria tortu weselnego. Jak widać, znalezienie terminu i sali to tylko mała część stojących przed nami wyzwań. Dla panny młodej z pewnością najważniejsza będzie suknia.
Suknie ślubne są różne. Możemy wybrać nie tylko białą, ale także beżową, a nawet czerwoną. Wszystko zależy od tego, czy chcemy podejść do tematu tradycyjnie, czy nieco bardziej nowocześnie. Jeśli nie czujemy się najlepiej w białych odcieniach, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wybrać inną sukienkę. Wszystko zależy od nas. Suknia tego typu musi być też dobrze dobrana do naszej figury. Rybka, księżniczka – to tylko niektóre z rodzajów sukien ślubnych. Ważne jest, żeby przymierzyć kilka rodzajów i przekonać się, w czym czujemy się najwygodniej i najpiękniej. Warto zadbać także o to, żeby suknia pasowała do garnituru pana młodego.
Jeśli planujemy na ślubie także wygląd naszej świadkowej, to warto zainteresować się tym, jakie sukienki na wesele (polecam FULARA&ŻYWCZYK) są teraz w ofercie. Jeśli na naszym ślubie jest więcej niż jedna druhna, to dobrym pomysłem jest zadbanie o stroje podobne, ale nie takie same. Niech motywem przewodnim będzie kolor, a każda z kobiet dobierze odpowiedni dla siebie fason.
Jest wiele spraw, o które musimy zadbać przed ślubem. Warto zainteresować się wszystkim nieco wcześniej, żeby być pewnym, że zdążymy na czas. Pośpiech nie jest przecież dobrym doradcą.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *