Ogniwa trakcyjne PZS

Akumulatory trakcyjne, to baterie kwasowo- ołowiowe, najczęściej w postaci żelowego lub płynnego elektrolitu, które zasilają różnego typu pojazdy oraz urządzenia, a także akumulatorowe wózki widłowe, platformowe i ciągniki elektryczne. Firma BATER w znacznym stopniu dokłada jak największych starań do produkcji najwyższej jakości ogniw trakcyjnych z dodatnią płytą PzS.

Jednymi z istotniejszych i bardziej znaczących zalet jest gwarancja zadowalającej pozycji poprzez swoją długoterminowość użytku i brak komplikacji podczas użytkowania. Przyczynia się do tego praca pełna starań i działań na najwyższych obrotach w taki sposób, aby klient mógł cieszyć się produktem na długie lata. Ponadto bateria jest na miarę złota, ponieważ posiada bardzo niski poziom samorozładowania, co w rezultacie daje nam podwójną satysfakcję z użytkowania, gdyż wtedy działanie jest dużo sprawniejsze i bardziej korzystne dla użytkownika. Posiadacz zyskuje w ten sposób więcej wolnego czasu, inwestuje na zmniejszonych kosztach ładowania i minimalizuje straty energii.

Jak zbudowane jest ogniwo trakcyjne

Ogniwa trakcyjne zbudowane są z dodatniej płyty pancernej i płyty ujemnej pastowanej. Bater produkuje 81 typów kwasowych ogniw trakcyjnych PzS, których działalność oraz sposób tworzenia są zgodne z wszelkimi ogólnymi normami. Wysoka jakość płyt zarówno ujemnej, jak również dodatniej, które produkowane są przy wsparciu technologii największych producentów europejskich, tworzą czołowe naczynia z polipropynelu oraz separatory. Ponadto warto dodać, że rdzeń płyty dodatniej oraz kratka płyty ujemnej są ze stopu ołowiu o niskiej zawartości antymonu, co spowalnia reakcję rozkładu H2O w trakcie pracy ogniwa. Płyta dodatnia umieszczona jest dodatkowo w osłonkach rurkowych wykonanych z mikroporowatego materiału, gwarantującego bardzo dużą przewodność elektryczną

Ogniwa trakcyjne wysokiej jakości, to bardzo dobra i długoterminowa inwestycja, w szczególności, gdy znajdziemy odpowiedniego promotora. W trosce o rozwianie wszelkich możliwych wątpliwości, najlepiej odwiedzić stronę Bater.pl, gdzie dostępne są wszystkie niezbędne i dokładne informacje na temat całego toku działania produkcji, jakości oraz możliwości zarówno produkcji ogniw trakcyjnych, jak również innych względnie różnych od siebie wspomagaczy, które mogą być niezbędne w użytkowaniu. Wcześniej więc istotne jest zapoznanie się z całym procesem funkcjonowania ogniw trakcyjnych, tak aby zdecydować się o słuszną i ostatecznie najtrafniejszą inwestycję.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *