Mazury to cud natury…

816

Czy to prawda? Ile ludzi tyle opinii odnośnie atrakcyjności naszego regionu, jednak spore zainteresowanie malowniczymi jeziorkami polodowcowymi od lat przyciąga uwagę wielu turystów. Ponadto, osoby pragnące przygotować uroczystość weselną w urokliwym zakątku kraju, również mają możliwość przygotowania imprezy zgodnie z planem. Jabłoń Lake Resort może udostępnić każdemu świetne miejsce na wesele na Mazurach…

Rozbudowane możliwości firmy

Resort proponuje organizację wesel w różnych miejscach co jest zależne od ilości bawiących się osób. Na wyposażeniu firmy znajduje się pojemna sala mieszcząca do 120 osób a także mniejsze obiekty na przyjęcia okolicznościowe. Obiekty są w pełni klimatyzowane i ocieplane, dzięki temu możliwe jest przygotowanie wesela również w zimowych warunkach. Ponadto firma udostępnia możliwość dodatkowych atrakcji podczas imprezy, takich jak ognisko czy kulig z pochodniami.

Nie tylko miejsce, lecz także oprawa

Za pomocą usług firmy można szybko zaprojektować i zrealizować uroczystość weselną od podstaw. W zakres prac firmy wchodzi przygotowanie cateringu, dekoracji, a także pomoc młodej parze podczas ustawiania stolików czy dobierania dekoracji. Rozbudowane menu z uwzględnieniem alergików i wegetarian może przygotować w całości restauracja. Firma wspiera młode pary również pod względem dostarczenia alkoholu udostępniając opcję kupna trunków od hotelu lub zapewnienia napojów wyskokowych przez parę młodą.
W cenę przygotowania imprezy wliczana jest również podstawowa dekoracja kwiatowa stołów. Dodatkowo klienci mogą liczyć na wsparcie współpracujących z resortem grupy dekoratorów pomagających przygotować wystrój zgodnie z pomysłem nowożeńców.

Dodatkowe możliwości na wesele na Mazurach

Oprócz udostępnienia i przygotowania sali, możliwy jest również wynajem pomieszczeń noclegowych dla gości. Firma zapewnia dodatkowo młodej parze pokój wliczając jego wynajem w koszty imprezy. Dodatkowych gości można zakwaterować w 50 pokojach jedno dwu i trzyosobowych. Dodatkowo istnieje możliwość przygotowania atrakcyjnych wieczorów panieńskich i kawalerskich w formie tradycyjnych spotkań, gier plenerowych oraz innego rodzaju zabawach. Na życzenie klienta firma zapewnia również animatora zabaw dla dzieci od 4 roku życia. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://jablon-resort.pl/wesele-mazury/

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *