Kokony niemowlęce w Szwalni Snów

szwalnia9

Szwalnia Snów jest sklepem internetowym uznanego producenta bezpiecznych i komfortowych pościeli dziecięcych oraz niemowlęcych. Sklep posiada bardzo bogaty i na bieżąco uzupełniany asortyment, pośród którego znajduje się wiele godnych uwagi produktów. Z oferty Szwalni Snów korzystają zarówno noworodki, jak i przedszkolaki. Jednym z najbardziej interesujących i praktycznych produktów jest kokon niemowlęcy.

Czym jest kokon niemowlęcy?

Kokon dla niemowlaka stanowi unikatowe połączenie leżaka i otulacza. Dzięki niemu możliwe jest nie tylko wygodne ułożenie dziecka do snu, ale również bardzo wygodne przewinięcie. Kokon niemowlęcy (zob.szwalniasnow.pl) posiada konstrukcję, która pozwala na swobodną regulację jego wielkości. Jest to możliwe dzięki możliwości utworzenia wysokich brzegów po ściągnięciu sznureczka. Wysokie ścianki zabezpieczają dziecko leżące w kokonie przed przesunięciem się i sturlaniem z łóżka. Dzięki brzegom kokonu niemowlak jest cały czas otulony, co pozwala na wytłumienie wszystkich hałasów z zewnątrz oraz utworzenie lepszych warunków do bezpiecznego spania.

Kokony niemowlęce w Szwalni Snów

W Szwalni Snów znaleźć można niejeden interesujący kokon dla niemowlaka. To najlepsze rozwiązanie dla rodziców, którzy pragną trzymać niemowlę blisko siebie, najlepiej we własnym łóżku. Kokon zapewnia dziecku bezpieczeństwo oraz ochronę przed przygnieceniem lub jakimkolwiek dyskomfortem ze strony rodziców podczas spania. Kokon dla niemowlaka jest bardzo poręczny i lekki. Można go bez problemu rozłożyć, nosić ze sobą lub umieścić w gondoli wózeczka.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *