Kask ochronny z wentylacją w trosce o bezpieczeństwo

W pracy najważniejsze jest BHP i trzeba będzie o to zadbać. Jakiekolwiek kombinacje i łamanie przepisów może się źle skończyć, dlatego trzeba się w odpowiedni sposób zabezpieczyć. Tym bardziej, że mamy w sprzedaży wszystko, co jest nam do tego potrzebne. Na budowie na pewno przyda się kask jsp, który będzie chronił naszą głowę. Warto wybrać model, który będzie wygodny, bo jeśli przyjdzie nam w nim spędzić cały dzień to ma to ogromne znaczenie. Stawiamy na firmowe kaski, które przygotowane są przez znanego producenta. Wtedy wiemy, że taki kask jest wykonany z najlepszych materiałów i posiada na to certyfikaty. Chodzenie w nim gwarantuje nam bezpieczeństwo, a to jest najważniejsze. 

Z czego wykonany jest kask 

Skorupa kasku wykonana jest z polietylenu, który ma wysoką gęstość. Istotne jest również to, że jest to materiał odporny na promienie UV. To bardzo ważne, bo promienie UV są w stanie zniszczyć każdy materiał.  Wewnątrz kasku znajduje się napotnik, który został zaprojektowany w taki sposób, aby był komfortowy. Mamy tutaj egipską wełną, która posiada porowata powłokę. W ten sposób odprowadza o wiele łatwiej pot i kask nawet w upalne dni staje się bardzo komfortowy w użytkowaniu. 

Duży wybór kasków na budowę

Kaski dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego na każdą głowę się coś dopasuje. Mają również zaciski lub pokrętło, co pozwala na dokładniejsze ich dopasowanie do kształtu i wielkości głowy, co wpływa na poprawę bezpieczeństwa. Na każdym kasku może być nadruk firmy wystarczy zgłosić się do sklepy i powiedzieć jak kask ma wyglądać, a oni taki projekt przygotują. Jeśli ktoś nie chce kupować kasku wentylowanego to jest wersja bez wentylacji. Można także zamówić kask z daszkiem średnim lub mikro. Firma, która produkuje kaski zadbała o wszystko, dlatego możemy być pewni, że otrzymujemy produkt spełniający wszystkie normy. W innym przypadku nie byłby dopuszczony do sprzedaży. Na pierwszym miejscu jest zawsze bezpieczeństwo, a dopiero na drugim komfort. Trzeba zawsze o tym pamiętać, kiedy jesteśmy w swojej pracy.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *