Jaki masażer do pleców wybrać

Jaki masażer do pleców wybrać

Stres, brak aktywności fizycznej, siedzący tryb życia – to wszystko sprawia, że zaczynają nam dokuczać dolegliwości bólowe kręgosłupa. Ból jest sygnałem, by zadbać o zmęczone mięśnie. Inaczej mogą pojawić się inne problemy, takie jak wady postawy, które bywają wstępem do poważniejszych chorób. Wiele osób narzeka jednak, że nie ma czasu na uprawianie sportów, podkreślając, że charakter ich pracy wymaga wielu godzin dziennie spędzanych przed ekranem komputera. W takiej sytuacji wybawieniem okazują się być profesjonalne masażery, które pozwolą na złagodzenie bólu i zrelaksowanie się po ciężkim dniu w pracy.

Jaki masażer do pleców wybrać?

Sklep internetowy Casada to lider na rynku profesjonalnych masażerów do kręgosłupa. Przedstawia on szeroki wybór urządzeń. Który z nich wybrać? Przede wszystkim warto zastanowić się, jakie są nasze oczekiwania wobec masażera i czy powinien on działać na konkretne części kręgosłupa, czy może też wpływać na niego całościowo.

Rodzaje masażerów

Wiele osób skarży się na uciążliwy ból barków i karku. Neck Massager II Casada to urządzenie, które rozmasowuje szyjny odcinek kręgosłupa, choć można zastosować go również do obolałych mięśni ud i łydek. Masażer pozwala na wybór programu i regulację jego intensywności. Posiada także funkcję ogrzewania i jest prosty w użytkowaniu. Z kolei zmęczonym lędźwiom ulgę przyniesie mata masująca Quattromed III z ogrzewaniem węglowym podczerwonym. Daje możliwość wyboru między masażem wałkującym, a ugniatającym. Mata posiada również funkcję wibracji. To użytkownik wybiera powierzchnię do masowania – całe plecy bądź ich część.

Osoby, które nie wiedzą, który masażer do pleców wybrać, mogą zdecydować się na urządzenie uniwersalne. Przykładowo, MediGun to propozycja zarówno dla specjalistów-fizjoterapeutów, a także dla ludzi, którzy chcieliby korzystać z masażera w zaciszu domowym. Posiada on cztery głowice masujące, trzy programy automatyczne i trzy poziomy prędkości pracy. Wygodny w użytkowaniu, przyniesie ulgę zmęczonym mięśniom i stawom, poprawi ich ruchomość, a także powoli na wejście w stan relaksu.

Nie ma prostej odpowiedzi, który masażer do kręgosłupa jest najlepszy, wszystko zależy od potrzeb danej osoby. Urządzenie powinno być jednak łatwe w obsłudze, komfortowe w użyciu, a także dawać wybór w zakresie rodzaju i intensywności masażu. Regularne stosowanie masażera znacząco poprawia samopoczucie fizyczne i psychiczne. Warto sięgnąć po urządzenia marki Casada (https://casada.pl/kategoria-produktu/masazery/), które zapewniają wysoką jakość, skuteczność i znaczące zminimalizowanie problemów bólowych.

1 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *