Jaką funkcję spełniają słupki odgradzające

Praktyczne barierki odgradzające z taśmą to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Znakomicie sprawdzają się np. podczas organizacji wydarzeń dla dużego grona osób, w sklepach czy w muzeach. Taką metodę dzielenia przestrzeni stosują małe i duże firmy, hotele, a także organizatorzy szkoleń i targów.

Słupki odgradzające najczęściej stosowane są w miejscach, w których przebywa wiele osób i konieczne jest wytyczenie ciągów komunikacyjnych, by skuteczniej pokierować ruchem. To również dobry sposób, by zachować porządek w kolejkach np. do kinowych kas,

w banku, na dworcu czy na lotnisku. Barierki pomagają również ustalić kierunek zwiedzania w muzeach i galeriach sztuki, a także informują, która część wystawy jest niedostępna dla gości.

Koncerty lub wiece polityczne to również miejsca, w których często stosuje się barierki odgradzające. Słupki zapewniają wtedy bezpieczeństwo uczestnikom wydarzenia oraz osobom występującym na scenie, oddzielając poszczególne strefy w terenie.

Dlaczego warto wybrać barierki odgradzające?

Odpowiednie rozplanowanie przestrzeni ma często bardzo duże znaczenie logistyczne, usprawnia ruch i pełni funkcję ochronną. Jeśli zależy nam na zastosowaniu bezpiecznych i szybkich w montażu i demontażu akcesoriów, to bardzo dobrą decyzją będzie wybór słupków.

Słupki odgradzające są bardzo praktyczne

w użytkowaniu, mają nowoczesny design i można zastosować je wielokrotnie bez konieczności ingerencji w otoczenie. Rozmieszczenie słupków spokojnie można powierzyć osobom mniej doświadczonym, bo barierki nie wymagają skomplikowanego montażu oraz są lekkie.

Barierki odgradzające są najczęściej spotykane:

  • na konferencjach i targach
  • w pensjonatach i hotelach
  • na lotniskach
  • na szkoleniach w firmach
  • w galeriach handlowych
  • na koncertach i wydarzeniach w plenerze

Jakie słupki odgradzające wybrać

Dostosujmy barierki do okazji i miejsca. Jeżeli mamy w planach event dla celebrytów i szukamy ładnych elementów wyznaczających przejście po czerwonym dywanie, to wybierzmy chromowane słupki odgradzające ze sznurem. Kolory można dowolnie konfigurować i może to być np. słupek w kolorze srebrnym czy czarnym, a do tego klasyczny biały sznur. Jeżeli mniej zależy nam na eleganckim wyglądzie i planujemy zasygnalizować niebezpieczeństwo np. w magazynie czy na hali, to zastosujmy system odgradzający w kontrastowym kolorze, by działał ostrzegawczo.

Wybierając barierki, postawmy na najlepszą jakość wykonania. Niezależnie od miejsca przeznaczenia, upewnijmy się, czy zostały wykonane ze stali nierdzewnej oraz, czy mają odpowiednio dociążoną podstawę. Stabilność produktów również jest ważna, dlatego sprawdźmy, czy podstawa słupków jest antypoślizgowa. Starannie wykonane kordony będą niezawodne, posłużą nam długo i sprawdzą się zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *