Jak zaoszczędzić na flocie pojazdów

Każdy przedsiębiorca wie, jak dużą część jego zasobów pochłaniają wydatki związane z tankowaniem pojazdów. Na szczęście można na nich zaoszczędzić. Jak to możliwe? Z pomocą przychodzą karty paliwowe od FLOTEX POLSKA, oferujące atrakcyjne rabaty na każdym litrze zatankowanego paliwa. Oprócz tego szybkie i wygodne w użyciu karty umożliwiają lepszą kontrolę nad wydatkami. Na jakie dokładnie korzyści może liczyć ich posiadacz?

Jak działają karty paliwowe

Karty paliwowe od FLOTEX POLSKA pozwalają na bezgotówkowy zakup paliwa na stacjach ORLEN, BLISKA, BP oraz Shell. W praktyce to aż w 3 500 miejsc w Polsce! Karty w wersji S są dedykowane dla firm, gdzie jeden pojazd jest używany przez wielu kierowców. W przypadku kiedy pojazd lub kilka pojazdów użytkowanych jest przez jednego kierowcę, świetnie sprawdzi się karta w wersji K. Płatności odbywają się w systemie pre-paid, a rozliczanie i fakturowanie jest dokonywane z jednego konta. Każdy zakup przy użyciu kart paliwowych zostaje zarejestrowany w systemie FLOTEX POLSKA. Dzięki temu można łatwo kontrolować historię wszystkich transakcji. Każdego miesiąca klient otrzymuje zbiorcze faktury zawierające zestawienie wszystkich paliwowych oraz pozapaliwowych transakcji.

Jak zaoszczędzić z kartą paliwową

Karty paliwowe pozwalają zaoszczędzić nawet kilkanaście groszy na każdym litrze paliwa! Pomaga w tym specjalna usługa – Mapa Cen, która dostępna jest w Panelu Klienta FLOTEX POLSKA. Dzięki niej sprawdzić można aktualne ceny oleju napędowego na wszystkich stacjach, na których dokonują tankowania posiadacze kart paliwowych. Pozwala to na wybranie najkorzystniej cenowo oferty. A to nie koniec korzyści. Karty pozwalają na dokonywanie bezgotówkowe płatności i redukcję zbędnych formalności dzięki zbiorczym fakturom. Plusem jest także szybka procedura zamawiania karty – odpowiedni wniosek można wypełnić online, do czego są potrzebne jedynie skany dokumentów rejestrowych firmy (NIP, REGON, odpis KRS lub CEIDG) oraz wypełniony wniosek o wydanie kart. Karty paliwowe pozwalają także na skorzystanie z usług dodatkowych, takich jak np. możliwość zbierania punktów w programach lojalnościowych, realizacja transakcji flotowych za pomocą aplikacji (ORLEN) czy korzystanie z urządzeń GPS.

Karty paliwowe od FLOTEX POLSKA to nie tylko możliwość zaoszczędzenia na paliwie. To także wygoda użytkowania i zarządzania wydatkami oraz dostęp do szeregu dodatkowych usług. Rodzaj karty można łatwo dopasować do profilu działalności firmy. Dzięki niej, płacenie na tysiącach stacji w całej Polsce staje się szybsze i łatwiejsze. To idealne rozwiązania dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw, które korzystają z służbowych samochodów.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *