Ferro Backup System 6

Zastanawiasz się jak zabezpieczyć najważniejsze dla funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa dane? Najlepszym na to sposobem jest Ferro Backup System 6. Oprogramowanie to zapewni Twojej firmie profesjonalny, sieciowy system backupu i archiwizacji.

Co potrafi Ferro Backup System 6

To profesjonalne oprogramowanie chroni dane przechowywane na stacjach roboczych, laptopach lub serwerach sieciowych. Przeznaczone jest dla firm oraz instytucji pracujących na systemach operacyjnych Microsoft Windows, Novell NetWare, Linux lub MacOS. Backup System 6 w kilka minut umożliwia wykonanie backupów plików lub całego systemu operacyjnego. W ten sposób zabezpieczysz wszystkie najważniejsze informacje przechowywane na komputerach podłączonych do sieci lokalnej.

Oprogramowanie to zapewnia szybki backup plików i możliwość ich kompresji, przy czym wielkość kopii zapasowych można zmniejszyć nawet o 95 procent. Dzięki Ferro Backup System 6 możesz tworzyć obrazy dysków i kopie zapasowe poszczególnych plików, całych dysków i oprogramowania. Oznacza to, że jeśli Twój komputer ulegnie uszkodzeniu, to dzięki temu oprogramowaniu będziesz mógł uruchomić go z płyty lub napędu USB i odzyskać system oraz pliki.

Możesz też wykonać backup otwartych plików systemowych lub zablokowanych przez inne procesy. Dzięki temu programowi z łatwością wykonasz kopie zapasowe systemu operacyjnego, a później go przywrócisz na nowym dysku bez konieczności ponownej instalacji.

Ferro Backup System 6 – najważniejsze zalety

  • Szybki backup – oprogramowanie stosuje backup delta i backup różnicowy, dzięki czemu proces przebiega sprawnie i trwa zaledwie chwilę.
  • Wygoda – backup odbywa się w tle, dzięki czemu jest niezauważalny dla pracowników. A jego szybkość określa administrator.
  • Niskie koszty obsługi – by móc korzystać z oprogramowania niepotrzebny jest serwer, serwerowa wersja systemu operacyjnego, ani napędy taśmowe. Na serwer backupu nadaje się zwykły, tani komputer PC z większym dyskiem twardym.
  • Zautomatyzowane działanie – oprogramowanie samodzielnie wznawia przerwany proces backupu, w przypadku zerwania połączenia. Wygodę obsługi zapewnia opcja automatycznego zwalniania miejsca na dysku. Informacje o ewentualnych błędach są automatycznie wysyłane do administratora na pocztę e-mail.
  • Prosta instalacja i uruchomienie – by wykonać backup, nie musisz wprowadzać żadnych zmian na Twoich komputerach, serwerach, lub w sieci. Oprogramowanie działa całkowicie niezależnie od istniejących konfiguracji kont oraz zabezpieczeń.

Odwiedź sklep Vebo.pl i zabezpiecz Twoje komputery z Ferro Backup System 6!

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *