Zabiegi medycyny estetycznej modelujące sylwetkę

model-456964_1280

Piękne ciało to marzenie wielu osób. Gdy ćwiczenia i zdrowe odżywianie nie wystarczają, medycyna estetyczna możne nam w tym pomóc. W klinikach możecie wykonać wiele zabiegów, które zredukują naszą tkankę tłuszczową. Dzięki nim możemy ujędrnić ciało i poprawić jego wygląd tak, aby zachwycał wszystkich. Można to zrobić dzięki lipolizie, kriolipolizie. Liposukcji oraz hifu.

Na czym polegają zabiegi modelujące sylwetkę?

Każdy z wyżej wymienionych zabiegów wygląda inaczej, jednak przynoszą nam podobne efekty. Zacznijmy od przedstawienia kriolipolizy. Podczas tej kuracji do zmiany naszej sylwetki wykorzystuje się zimno. Zamraża się komórki tłuszczowe, które w efekcie się rozpadają. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Używa się do niego aplikatora próżniowego, który zasysa tkankę tłuszczową z konkretnego miejsca. Zabieg trwa godzinę, a pierwsze efekty zauważymy po 30 dniach.

Kolejnym zabiegiem, który pozwoli nam poprawić wygląd swojej sylwetki, jest lipoliza iniekcyjna. Podczas tego zabiegu tkanka tłuszczowa zostaje rozpuszczona wewnątrz ciała. Wstrzykuje się w konkretną część ciała odpowiedni preparat, który zostaje przetransportowany przez błony komórkowe. Ostatecznie wydala się je z organizmu. Efekty można zauważyć po trzech tygodniach.  W ten sposób możemy pozbyć się do 4 cm skóry. Zabieg redukuje również cellulit.

Metoda HIFU to kolejna kuracja, która poprawi wygląd naszej skóry. Podczas tego zabiegu tkanki zostają przegrzewane przez falę ultradźwiękową. Powoduje to ich obkurczeniem komórek tłuszczowych i powstaniem mikrouszkodzeń w skórze. To one stymulują komórki do produkcji kolagenu.

Zmienić sylwetę można również za pomocą liposukcji. Zabieg polega na wykonaniu niewielkich nacięć w skórze, przez które wprowadza się kaniulę. Podczas jednego zabiegu można pozbyć się do 5,5 kg. Zabiegi wyszczuplające we Wrocławiu to bardzo popularne kuracji wśród kobiet, jak i mężczyzn, którzy walczą o piękną sylwetkę.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *