Wypoczynek na Mazurach dla każdego

mazury4

Niezaprzeczalny urok Mazur przyciąga turystów z Polski i z całego świata. Rozległe lasy, liczne jeziora oraz unikatowa przyroda są jednymi z najważniejszych dziedzictw tego regionu. Mazury to jeden z niewielu wypoczynkowych regionów w naszym kraju, gdzie turyści mogą liczyć na wakacje spędzone w ciszy oraz w otoczeniu zieleni. Wiele terenów nadal nie zostało odkrytych przez człowieka. Jadąc na Mazury możemy być pewni odpoczynku dosłownie na samym łonie natury. Woda i powietrze są czyste, a okolica urzeka pięknem, zwłaszcza w słoneczne dni. Jeśli interesuje nas kameralny hotel nad jeziorem Mazury, to właśnie Mazurski Raj spełni nasze oczekiwania.

Nasza oferta noclegowa oraz gastronomiczna

Nasz hotel nie należy do małych, jednak panuje w nim kameralna atmosfera. Oferowane przez nas rodzaje noclegów są mocno zróżnicowane. Dysponujemy pokojami pojedynczymi i wieloosobowymi, a także apartamentami oraz willami i domkami prywatnymi. Jesteśmy w stanie przyjąć dużą liczbę gości weselnych oraz podejmujemy się organizacji konferencji pracowniczych. Przyjmujemy rezerwacje na pobyty wypoczynkowe i pracownicze o każdej porze roku. Oprócz szerokiej i profesjonalnej oferty noclegowej możemy również poszczycić się doskonałą ofertą gastronomiczną. Na naszym terenie znajdują się dwie restauracje – Malinka oraz Tawerna. W tej pierwszej serwujemy dania z różnych stron świata. Nasi kucharze odznaczają się doświadczeniem, wiedzą, a w kuchni kierują się przede wszystkim pasją. Obie restauracje posiadają doskonałe wręcz położenie – Malinka znajduje się w nad brzegiem jeziora, natomiast Tawerna została zorganizowana na samej plaży. To właśnie w niej oferujemy degustację świeżo łowionych ryb, które są znane jako regionalne przysmaki.

Sporty wodne dla każdego

Dzięki temu, że posiadamy bezpośredni dostęp do jeziora, stworzyliśmy nasz własny port, z którego dzisiaj mogą korzystać goście. Znajduje się w nim wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz 30 miejsc dla łodzi prywatnych. Nasz bosman służy wszystkim radą i pomocą, podobnie jak pozostała część naszej obsługi.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *