Wygodne transfery lotniskowe

Niezbędnym elementem logistyki związanej z podróżami samolotem są transfery lotniskowe. Nieprawidłowe zaplanowanie tego elementu może skutkować nie tylko uciążliwymi postojami, ale nawet spóźnieniem się na lot. Niestety, nie ma możliwości aby idealnie dostosować rozkład jazdy transportu publicznego pod potrzeby wszystkich podróżnych, dlatego dotarcie na lotnisko za pomocą autobusu lub pociągu jest zazwyczaj dość czasochłonne, męczące, a także niewystarczająco dostosowane do potrzeb – np. stwarzające konieczność wyboru pomiędzy dotarciem na miejsce zdecydowanie zbyt wcześnie, albo ryzykowaniem spóźnienia. Również taksówka nie zawsze stanowi komfortową i dostępną opcję. Dla osób, które chcą dokładnie zaplanować swoją podróż i od samego początku spędzać ją w wygodnych warunkach, doskonałym rozwiązaniem są usługi Shuttle24.pl

Komfortowy transport na lotnisko

Niezależnie od tego, czy chcesz dostać się z np. z Modlina na Okęcie, lub odwrotnie – z Okęcia na Modlin, a może po prostu zaplanować transport na jedno z tych lotnisk, Shuttle24.pl posiada ofertę dla Ciebie. Kierowca może przyjechać pod wskazany adres, aby dostarczyć Cię na lotnisko, a także czekać na Ciebie w hali przylotów, skąd zawiezie Cię do wybranej lokalizacji w Warszawie i okolicach. Taki prywatny transport pozwala ograniczyć stres związany z podróżą, oraz znacznie ją przyspieszyć. To także komfortowy i reprezentatywny sposób na odbiór gości przylatujących np. w interesach. Niezależnie od okoliczności, znalezienie naszego kierowcy na lotnisku nie będzie stanowiło problemu – w cenie wliczone jest oczekiwanie ze wskazanym przy rezerwacji nazwiskiem, nazwą firmy czy hasłem. W razie opóźnionego lotu, również nie ma powodu do zmartwień – nasz pracownik będzie czekał, a cena się nie zmieni.

Shuttle24.pl – transport lotniskowy dostosowany do potrzeb

Realizujemy transport prywatny na wszystkich trasach, a na trasie z/do lotniska Warszawa Modlin – również transfer współdzielony, tzw. shared shuttle. Jest to podróż kilku (max. 8) osób, które jadą w tym samym kierunku i czasie. Oczywiście gwarantujemy wysoki standard podróży – transport w klasie ekonomicznej wykonywany jest pojazdami nie starszymi niż 6 lat, a w przypadku klasy biznes wykorzystywany jest wyłącznie Mercedes E i Merceds V. Samochody dostosowane są do ewentualnego przewożenia osób niepełnosprawnych, a także dzieci. W przypadku większych grup używamy nowoczesnych busów i autokarów. Każdy z kierowców porozumiewa się po angielsku, dlatego jest to komfortowe rozwiązanie również dla zagranicznych gości.

Podróż z Shuttle24 to wygoda, oszczędność czasu, bezpieczeństwo i brak ukrytych kosztów. Zapraszamy do składania rezerwacji przez stronę internetową https://shuttle24.pl/.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *