System Versum - wygoda, której potrzebujesz

System Versum - wygoda, której potrzebujesz

Będąc przedsiębiorcą sam dobrze wiesz, ile kosztuje Cię wdrożenie systemu zarządzania rezerwacjami i pracownikami w firmie. Korzystając z systemu Versum, nie musisz już na to wszystko zwracać uwagi.

System pod pełną kontrolą

Korzystając z systemu Versum możesz być pewien, że kontrolujemy jego pracę pod każdym względem. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że w którymś momencie przestanie on działać. Gwarantujemy Ci stały, nieskrępowany dostęp do tej usługi. Jesteśmy odpowiedzialnym partnerem – dbamy o zadowolenie naszych Klientów!

GIODO – to nie Twój problem

System Versum jest aplikacją, w której za przechowywanie danych osobowych odpowiadamy my. Oznacza to, że nie musisz martwić się o formalności, związane chociażby z GIODO. Dzięki nam dane klientów, pracowników jak i Twojej własnej firmy są w 100 procentach bezpieczne. Co więcej – nikt niepowołany nie może wejść do Twojego systemu rezerwacji. Miejsce to jest przygotowane specjalnie dla Ciebie i tylko dla Ciebie!

Płacisz wyłącznie za to, czego używasz na co dzień

Opłaty za nasz system naliczamy w formie abonamentu. Jest on zależny od liczby wykorzystywanych terminarzy. Im jest ich mniej, tym mniej płacisz! Prawda, że jest to proste i wygodne rozwiązanie?

Co ważne – od samego początku płacisz za pełnię funkcjonalności systemu. Nie ukrywamy żadnych dodatkowych opłat, ani też jakichkolwiek dodatkowych, zwykle bardzo przydatnych funkcji, za które musiałbyś płacić. Jedynym kryterium są rezerwacje online i prowadzone za ich pomocą terminarze.

Rezygnuj kiedy chcesz

System Versum jest tak skonstruowany, że możesz zrezygnować z niego w każdej chwili. Nie wiążemy Cię żadnymi skomplikowanymi umowami. Ty sam decydujesz, kiedy chcesz nas opuścić. Pamiętaj, że system ten opiera się wyłącznie na Twoich decyzjach. To Ty masz tu najwięcej do powiedzenia!

Versum

1 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *