Smaczne jedzenie na dowóz w Gdańsku

Praca w wielkich korporacjach sprawia, że mamy coraz mniej czasu na życie rodzinne i prywatne. Bycie nieobecnym w domu powoduje, że jesteśmy zmuszeni zjeść coś na mieście albo zamówić obiad do firmy. Trzeba także zadbać o wieczorny posiłek. Gdy nie mamy czasu ani siły biegać po sklepach, robić zakupów i przygotowywać kolacji, idealnym rozwiązaniem jest jedzenie z dowozem. W Gdańsku znajduje się lokal gastronomiczny który oferuje smaczne jedzenie i do tego w niskiej cenie.

Smaczne jedzenie na dowóz w Gdańsku – gdzie można zamówić?

Restauracja Harmonia przyjmuje zamówienia poprzez wygodny dla klienta system online lub poprzez kontakt telefoniczny.
Nasz lokal mieści się w zabytkowym obiekcie Domu Muzyka przy Starym Mieście. Jeżeli będziesz na gdańskiej Starówce, zaledwie kilkanaście minut spaceru dzieli cię od lokalizacji naszej restauracji. Może wejdziesz, aby przekonać się osobiście, że naprawdę warto u nas zamówić jedzenie na dowóz?

Obiady na dowóz Gdańsk – smaczne i tanie

Restauracja Harmonia Gdańsk to miejsce wyjątkowe na kulinarnej mapie miasta. Nie tylko stylowo i gustownie urządzone, ale serwujące jedzenie najlepszej jakości nie tylko kuchni polskiej, ale także włoskiej i francuskiej. Codziennie proponujemy lunch w różnych wariantach do wyboru. Nasz mistrz kuchni przygotowuje aż 3 pyszne zestawy obiadowe, a ty zamawiasz ten, który najbardziej lubisz. I codziennie jest to inne danie – poznaj nasze menu: http://restauracjaharmonia.pl/menu/

Oferujemy najróżniejsze dania obiadowe, takie jak tradycyjna grochówka z gulaszem wieprzowym i kaszą bulgar z buraczkami lub ze stripsami z kurczaka, ziemniakami i mizerią czy żurek z kotletem mielonym i dodatkami. Nasze jedzenie jest nie tylko bardzo smaczne i zdrowe, ale i tanie, ponieważ możesz skorzystać z aktualnym promocji.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *