Robot sprzątający i myjący w jednym

Robotic vacuum cleaner cleaning the room while woman resting on sofa

W wirze codziennych obowiązków rzadko kiedy mamy czas na sprzątanie. Mimo to zależy nam na utrzymaniu czystości w domu, zwłaszcza jeśli mieszkamy z małymi dziećmi czy zwierzętami. Rozwiązaniem dla osób zajętych, które nie mają czasu na sprzątanie, ale cenią sobie czyste podłogi jest robot mopujący, który skutecznie czyści wszelkiego rodzaju powierzchnie. Dlaczego warto zdecydować się na taki sprzęt w domu?

Czy charakteryzują się roboty sprzątające?


Robot do sprzątania nie tylko skutecznie odkurza dywany i wykładziny, ale został także wyposażony w funkcję mopowania powierzchni, dzięki czemu zostaje ona gruntownie oczyszczona. Współczesne roboty sprzątające to urządzenia wyposażone w szereg przydatnych funkcji, jak czujniki ruchu, kamera skanująca całe pomieszczenie i układ domu lub mieszkania, system pozwalający na ustawienie harmonogramu na każdy dzień tygodnia, filtr HEPA, zatrzymujący zebrane zanieczyszczenia, dzięki czemu urządzenie pozostawia pomieszczenia idealnie czyste czy tryby pozwalające na ustawienie robota stosownie do indywidualnych potrzeb. Technologia mopowania pozwala na precyzyjne dawkowanie płynu do czyszczenia podłóg oraz wody, dzięki czemu nie ma ryzyka zalania pomieszczeń. Urządzenie wyposażone zostało ponadto w akumulator i porusza się samoczynnie po naładowaniu w stacji dokującej. Samodzielnie wraca również do stacji po ukończeniu całego sprzątania.

Dla kogo odpowiednie są roboty sprzątające?


Roboty sprzątające z funkcją mopowania to rozwiązanie idealne dla wszystkich osób, które chcą poświęcić swój czas pracy lub rodzinie, a jednocześnie zależy im na utrzymaniu czystości w domu. Nowoczesne roboty sprzątające są wyposażone w pilota, ale mogą być uruchamiane i sterowane również za pomocą specjalnie dedykowanej aplikacji w telefonie lub tablecie, co umożliwia ich używanie nawet w czasie naszej nieobecności w domu. Dzięki wykorzystaniu w nich filtrów HEPA roboty sprzątające będą również świetnym sposobem na utrzymanie czystości w domu osób cierpiących na alergie układu oddechowego lub skórne. Skutecznie usuną bowiem najdrobniejsze zanieczyszczenia, kurz i roztocza należące do najczęstszych alergenów.

Gdzie kupić roboty sprzątające?


Sklep wdomu24.pl oferuje szeroką gamę nowoczesnych urządzeń sprzątających, w tym także robotów z funkcją mopowania. Wysoka jakość proponowanych przez nas sprzętów oraz ich skuteczność pozwolą na utrzymanie czystości Państwa mieszkania lub domu, bez wkładania dodatkowego wysiłku w samodzielne sprzątanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: https://wdomu24.pl/47-roboty-2-w-1-odkurzajace-i-myjace

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *