Push-up - biustonosze do zadań specjalnych

Natura nie wszystkie kobiety obdarzyła jednakowo. Są kobiety, które narzekają na zbyt obfity biust, ale są też te, które mają bardzo małe piersi. Wszystkie chcą się jednak dobrze i kobieco, dlatego z pomocą przychodzą rozwiązania właściwego doboru bielizny, by podkreślić atuty, ukryć to, co nie powinno być widoczne i troszkę oszukać naturę. Biustonosze push-up, dzięki umieszczonym w miseczkach poduszkom unoszą biust i sprawiają, że wygląda na większy, niż w rzeczywistości jest.

Co to znaczy, że stanik jest push-up i jakie są jego zalety

Nazwa w dosłownym tłumaczeniu to „pchnij do góry” i takie jest właśnie zadanie biustonoszy tego typu. Miseczki o specjalnym kształcie, zbliżają je do siebie i unoszą do góry. Dzięki temu biust wydaje się pełniejszy. Biustonosze typu push-up nie są jednak przeznaczone wyłącznie dla kobiet o małych piersiach – ich zastosowanie jest dużo większe, ponieważ w większości modeli wkładki można wyjąć. Główną zaletą tych biustonoszy jest przede wszystkim pewność siebie, jaką zyskują kobiety, mając je na sobie. Biustonosze push-up zapewniają komfort i wygodę, pod warunkiem jednak, że są dobrze dobrane. 

Rodzaje biustonoszy push-up

Wypełnienie biustonosza ma kolosalny wpływ na to, jaki będzie finalny efekt po jego założeniu. Są zatem różne ich rodzaje, aby wybrać taki, który spełni swoją rolę:

  • push-up standardowy – gąbki są wszyte na stałe
  • push-up podwójny – posiadający znacznie grubsze wypełnienie, niż wersja standardowa
  • push-up potrójny – wybierany do uzyskania jak największego rozmiaru biustu
  • push-up z wyjmowanymi poduszkami – po wyjęciu ich można z biustonosza zrobić zwykły, bez optycznego powiększenia biustu

Kiedy biustonosz typu push-up sprawdzi się najlepiej

Nie tylko kobiety z małym biustem chcą prezentować się elegancko, w zasadzie dla każdego rodzaju piersi biustonosz ten jest doskonałym rozwiązaniem. Idealnie sprawdza się pod sukienkami z głęboko wyciętym dekoltem, gdzie można dzięki niemu pięknie wyeksponować biust. Warto pamiętać, że biustonosz doskonały to w pierwszej kolejności funkcjonalność i wygoda, a w dalszej jego wygląd. Delikatnie podkreślone piersi wydają się większe i jędrniejsze, co bez wątpienia wpływa na dobre samopoczucie każdej kobiety. 

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *