Prosty sposób na masową wysyłkę smsów

Masowa wysyłka SMS z roku na rok staje się coraz powszechniejszym sposobem komunikacji z klientem lub pracownikami danej firmy. Umożliwia ona także dotarcie do potencjalnych kontrahentów. Dzięki tego rodzaju usłudze możliwe jest przesyłanie wiadomości marketingowych, ważnych powiadomień czy przypomnień o płatnościach na dużą skalę. Z dzisiejszego wpisu dowiesz się więcej, dlaczego tego rodzaju marketing jest tak popularny i na czym polega.

SMS marketing – dlaczego warto

Jak powszechnie wiadomo wiadomości tekstowe szybko i bezpośrednio docierają na telefony klientów. Jest to bardzo skuteczny kanał komunikacji, która może funkcjonować także bez połączenia z Internetem. Szacuje się, że przeciętny użytkownik odczytuje SMS już w ciągu pięciu minut od jego dostarczenia, a przeczytanych zostaje aż 95 procent wysłanych wiadomości. Skutkuje to szybką reakcją i przekłada się na wymierne rezultaty.

Pojemność jednego SMS-a, czyli 160 znaków całkowicie wystarcza do tego, by poinformować o okazjach sprzedażowych, promocjach czy alertach. Umieszczone w wiadomości linki umożliwiają przekierowanie klienta na stronę danej firmy. W ten sposób można kontrolować, jak dalece dana kampania jest skuteczna.

Jak to działa

Cały proces jest nieskomplikowany i nie wymaga z Twojej strony poświęcenia czasu ani wysiłku. Wystarczy, że skorzystasz z bardzo prostego kwestionariusza i uzupełnisz potrzebne dane, a Twoja wiadomość dotrze do celu. Na początku wprowadzasz nazwę nadawcy, by odbiorcy łatwo Cię rozpoznali. Następnie personalizujesz wiadomość i wpisujesz odpowiedni komunikat. Teraz Twoja wiadomość jest gotowa do wysłania, a Tobie zostanie już tylko monitorowanie całego procesu, co jest możliwe dzięki raportom, które otrzymasz – dowiedz się więcej na: https://freshmail.pl/wysylka-sms/

Wysyłka sms – od czego zacząć

By tego rodzaju kampania przyniosła oczekiwane rezultaty, z pewnością warto skorzystać z usług oferowanych przez lidera w tej branży – Freshmail.pl. Ciekawą opcją jest możliwość połączenia różnego rodzaju działań marketingowych, takich jak wysyłka SMS czy e-mail. Działania takie charakteryzują się dużą skutecznością, a koszt tego rodzaju usługi jest stosunkowo niewielki w porównaniu do uzyskiwanych rezultatów.

Pod adresem Freshmail.pl. istnieje możliwość zakupu pakietu odpowiadającego indywidualnym potrzebom danego klienta. Jeśli natomiast prowadzisz niewielki biznes i interesują Cię działania doraźnie, warto wypróbować zakup konkretnej puli SMS-ów. Korzystna jest zwłaszcza możliwość wypróbowania usługi za darmo, a im więcej SMS ów wykupisz, tym niższy jest koszt pojedynczej wiadomości.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *