Profesjonalne tarcze strzeleckie

Broń palna to fantastyczna pasja, która może dać wiele godzin dobrej zabawy. Jednak, żeby mieć frajdę ze strzelania, należy mieć cel. Sklep Racegun.pl oferuje profesjonalne tarcze strzeleckie rekreacyjne oraz sportowe.

Rodzaje tarcz strzeleckich

Istnieje wiele rodzajów tarcz strzeleckich. Te najprostsze i najpopularniejsze to klasyczne koła wykonane z papieru Offset 80g. Świetnie nadają się do nauki strzelania. Można wybierać różne warianty takich tarcz, na przykład inne kształty i kolory, albo sylwetki. U nas znajdziesz nawet kosmitę oraz zombi. Mamy również tarcze tego typu przygotowane do treningu obronnego – IDPA.

Kolejny rodzaj tarcz, który znajdziesz w naszym sklepie, wykonany jest z kartonu. Sztywny materiał pozwala wytrzymać trening 150 strzałowy. Na tarczy znajduje się propozycja treningu dla jednego strzelca.

Posiadamy tarcze wykonane z papieru kredowego, które wykorzystuje się w Wojsku Polskim podczas szkoleń. To są specjalistyczne produkty dla bardziej zaawansowanych strzelców, którzy pragną ulepszyć swoje, i tak już dobre, umiejętności. Poznaj nasza ofertę na: https://racegun.pl/pl/c/Akcesoria-treningowe/73

Nasza oferta to nie tylko tarcze papierowe i kartonowe, ale również cele metalowe, w tym także automatyczne, oraz dedykowane stojaki do nich. Cele metalowe dostępne są w różnych konfiguracjach. Dobór kształtu, koloru i wagi należy do Ciebie. Takie tarcze przeznaczone są do treningu sportowego i organizacji zawodów strzeleckich.

Dla firm oraz organizacji strzeleckich polecamy nasze zestawy, które są dostosowane do broni sportowej i wymagającego treningu. W tej kategorii znajdziesz stojaki statyczne oraz ruchome na tarcze i cele. Nasze zestawy są rozkładane, co ułatwia ich transport oraz przechowywanie.

Tarcze strzeleckie i cele potrzebują odpowiednich również akcesoriów, które oczywiście są w naszym sklepie. U nas zaopatrzysz się w niezbędne ciężarki i głowice do celów, płytki metalowe, podstawki, uchwyty, ramy oraz zaklejki do tarcz.

Wszystkie produkty wykonane są z najlepszych materiałów, gwarantują doskonałą jakość oraz spełniają wymogi bezpieczeństwa, które dotyczą tarcz i celów strzeleckich. Dzięki naszym artykułom nauczysz się strzelać i/lub udoskonalisz swój kunszt. Z nami świetnie przygotujesz się na ciężkie zawody strzeleckie albo je urządzisz. Na stronie internetowej możesz zamówić produkty, które Cię interesują. Jeśli nie kupujesz broni palnej, dostępna jest opcja z kurierem, który dostarczy zamówienie do domu. Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego na Warszawskich Bielanach, który znajduje się na terenie kampusu Akademii Wychowania Fizycznego.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *