Odpowiednie miejsce na wakacje na Mazurach

mazurybiznes8

Mazury to region typowo wypoczynkowy. Turyści odwiedzają tę krainę jezior w celu zaznania relaksacji, a przy tym liczą na wielorakie miejscowe atrakcje. Jeżeli interesuje Państwa odpowiedni hotel Mazury, w którym oferta noclegowa jest równie wyjątkowa, co okolica, to polecamy ofertę naszego obiektu – Mazurskiego Raju. Dobrze znamy oczekiwania przybywających do nas gości, dlatego nasza oferta łączy w sobie elementy wypoczynku i zabawy w jednym. Nasi goście zapominają o miejskim zgiełku i koncentrują się na tym, by naładować swoje akumulatory. W otoczeniu tak pięknej mazurskiej przyrody jest to łatwe i przyjemne. Choć nasz hotel posiada dużą ilość miejsc noclegowych, to mimo wszystko udało nam się zachować w nim kameralną atmosferę. Jednocześnie nie jesteśmy całkowicie odcięci od cywilizacji – w pobliżu znajduje się większa miejscowość Ruciane Nida.

Poczuj się jak w raju

Odpowiednia lokalizacji to kwestia kluczowa dla wyboru hotelu. Od tego zależy, jaki widok będzie rozpościerał się za oknem oraz z jakich atrakcji będziemy mogli korzystać na co dzień. Mazurski Raj jest otoczony przez lasy oraz posiada bezpośrednio dostęp do jeziora. Wokół naszego hotelu znajduje się aż 6 hektarów wolnej, zielonej przestrzeni. Tutaj natura zachwyca niezależnie od pory roku, a atmosfera jest wyjątkowo ciepła nawet w okresie zimowych ferii. Otoczenie obiektu umożliwia naszym gościom spędzenie ciekawych i aktywnych wakacji. Piesze wędrówki, rowerowe wycieczki czy poznawanie sportów wodnych – sami wybieracie to, co najbardziej będzie Wam odpowiadać podczas odpoczynków. Wyjątkowo aktywnym udostępniamy salę fitness, a dla tych, którzy chcą zadbać o swoje ciało – zabiegi kosmetyczne i relaksacyjne w naszym SPA.

Wyjątkowa i różnorodna oferta gastronomiczna

Mazurski Raj posiada aż dwie restauracje, a do tego kawiarnię oraz klub nocny. Nasi kucharze mają doświadczenie i wiedzę w serwowaniu różnych potraw, zarówno europejskich, jak i regionalnych. Zachęcamy do poznania się z oferowanymi przez nas smakami.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *