Najlepsza szkoła w Krakowie

Prawo jazdy w dzisiejszych czasach jest bardzo potrzebne, więc warto jest je zrobić, a na pewno ułatwi to w przemieszczaniu się po różnych miejscach. Nie wiesz jaki ośrodek szkolenia kierowców w Krakowie wybrać? Wybierz szkołę jazdy OSK Codex!

Jakie kategorie prawka można tu zrobić

W niej będziesz mógł zrobić prawo jazdy takie jak: prawo jazdy na motorower, motocykle: AM, A1, A2, A. Także czterokołowce i samochody z przyczepką: B,B1,B+E. Kolejną możliwością, którą oferuje szkoła jazdy OSK Codex są samochody ciężarowe: kategoria C,C+E. Następną kategorią, jaką może wybrać kursant jest kategoria D na autobus.

Co jeszcze czeka na nas w ofercie

Szkoła jazdy w Krakowie OSK Codex oferuje również zrobienie różnych kwalifikacji, które są to następujące kwalifikacje wstępna, wstępna przyspieszona, uzupełniająca, uzupełniająca przyśpieszona, Szkolenia okresowe.

W ośrodku OSK Codex można wykonać szkolenia zawodowe, które mogą się przydać na przyszłej ścieżce kariery zawodowej
Szkolenia ADR, BHP, szkolenia na wózki widłowe, warsztaty dla instruktorów nauki jazdy, kursy dla kandydatów na instruktorów, Certyfikat Kompetencji Zawodowych, Kurs HDS.

Warto wspomnieć także o tym, że szkoła jazdy w Krakowie oferuje również psychotesty, które mogą się przydać, jeśli chce się zostać zawodowym kierowcą, pojazdów uprzywilejowanych, służbowych, motorniczych, instruktorów nauki jazdy, egzaminatorów i wielu innych grup zawodowych.

Szkolenia dla kierowców mają za zadanie przekazanie odpowiedniej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, które są niezbędne do poruszania się w ruchu drogowym. Ośrodek OSK Codex prowadzi naukę teoretyczną w sposób tradycyjny, a także metodą e-lerningową i obejmuje ona takie kategorie jak:AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C+E, D. Warto wiedzieć o tym, że ośrodek OSK Codex posiada status SUPER OSK. Ten tytuł przyznawany najlepszym ośrodkom w Polsce, potwierdzający spełnienie dodatkowych wymagań przewidzianych Ustawą o Kierujących Pojazdami. Przeprowadzane są kursy dla kandydatów na instruktorów, także prowadzone są kwalifikacje i kursy zawodowe takie jak: kurs przewozu osób i rzeczy, szkolenia ADR, szkolenia BHP, kurs operatora wózka widłowego.

Szkoła jazdy w Krakowie dysponuje nowoczesnymi pojazdami szkoleniowymi, posiadają w swoim zapleczu doskonale wyposażone sale szkoleniowe, a także plac manewrowy. Należy wspomnieć także że swoim zanadrzu mają bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrę, która pomoże każdemu kursantowi w opanowaniu poruszania się w ruchu drogowym w bezpieczny i przepisowy sposób, poradzeniu sobie w trudnych sytuacjach na drodze, które mogą spotkać każdego kierowcę.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *