Iniekcja Krystaliczna – dlaczego właśnie my

injekcja3

Nasza firm nazywa się Iniekcja Krystaliczna, czyli dokładnie tak samo jak metoda walki z wilgocią w budynkach, w której jesteśmy ekspertami. Nadmiar wody w domu może mieć bardzo negatywne konsekwencje – wpływa niszcząco na konstrukcję budynku, a do tego jest odpowiedzialny za powstawanie pleśni. Gdy dojdzie do rozwoju grzyba na ścianie, w zagrożeniu znajdzie się nie tylko ogólna estetyka pomieszczeń, lecz przede wszystkim nasze zdrowie. Warto zapobiegać powstawaniu pleśni w domu, a jedną z najskuteczniejszych metod jest osuszenie budynków iniekcja oraz założenie odpowiedniej izolacji przeciwwilgociowej.

Czym jest iniekcja krystaliczna?

Iniekcja krystaliczna została opracowana specjalnie na potrzeby dziedziny osuszania budynków. Sekretem jej działania jest to, że im budynek bardziej jest zawilgocony, tym skuteczniej ona działa. To jedna z najlepiej sprawdzonych metod na szybkie pozbycie się wilgoci z domu. Opiera się na zastosowaniu specjalnej substancji wiążącej, jaka jest nazywana iniektem. Wyróżnia się ona swoją nierozpuszczalnością w wodzie oraz natychmiastowym działaniem. Iniekt hamuje przedostawanie się wód gruntowych do struktury domu, co jednocześnie uniemożliwia jej podróż do wyższych partii budynku. Iniekcja krystaliczna jest odpowiednia do zastosowania w przypadku zawilgoconych murów oraz fundamentów. Najlepszym sposobem na wystrzeganie się wilgoci w domu jest oczywiście zapobieganie jej rozwojowi – najlepiej poprzez odpowiednią izolację przeciwwilgociową. Należy ją jednak wykonać na etapie budowania domu. Gdy instalacja nie została wykonana, a do wnętrza budynku wkradła się wilgoć, należy ją najpierw usunąć właśnie za pomocą iniekcji krystalicznej, a dopiero potem zadbać o przeprowadzenie izolacji.

Specjaliści od osuszania

Iniekcja krystaliczna jest dość nowatorską metodą, w związku z czym niewiele firm posiada odpowiednie doświadczenie w jej używaniu. Nasza firma Iniekcja Krystaliczna jest tutaj wyjątkiem. Doskonale wiemy, w jaki sposób profesjonalnie osuszać mury i piwnice. Od lat pozbywamy się wilgoci z domów naszych klientów stosując metodę iniekcje krystalicznej. Polecamy nasze usługi klientom z Warszawy i okolic, którzy szukają sposobu na osuszanie budynków iniekcja.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *