Dostawa wody do biura - dlaczego warto

O tym, że dziennie należy przyjmować 2-3 litry wody wiedzą chyba wszyscy. Ta świadomość niekoniecznie jednak przekłada się na odpowiedni stopień nawodnienia organizmu. Na szczęście zaczyna się to powoli zmieniać. W coraz większej ilości placówek zauważyć można dystrybutor wody. Szczególnie sprawdza się on w biurach.

Zalety dostawy woda do biura

Dostawa wody do biura to jedna z najlepszych decyzji jaką może podjąć pracodawca. Przepisy BHP nakładają na niego obowiązek dostarczania napojów pracownikom w upalne dni, kiedy temperatura pomieszczenia przekracza 28°C. Tak naprawdę warto jednak zadbać o ich odpowiednie nawodnienie każdego dnia. Regularnie pita woda źródlana przynosi wiele korzyści. Dodaje ona energii, niweluje ból głowy i poprawia koncentrację, co przekłada się na wydajność w pracy. Dostawa wody do biura to znak, że pracodawca dba o swoich podwładnych. Woda jest także dostępna dla gości: klientów i partnerów biznesowych, co podnosi prestiż firmy. Biuro staje się miejscem przyjaźniejszym, a zarazem prezentuje się nowocześniej i bardziej profesjonalnie. Regularne dostawy wody to gwarancja, że dla nikogo nie zabraknie kubka orzeźwiającej wody. To także wygodne rozwiązanie – nie trzeba samemu zajmować się kupnem wody. W zależności od oferty, dostawa wody do firm może być atrakcyjna cenowo.

Jak zamówić dostawę wody do biura

Na rynku są różni dostawcy wody do biur. Warto więc porównywać ze sobą ich oferty, aby wybrać tę najkorzystniejszą. Baniaki z wodą liczą sobie około 5 galonów. Są one umieszczane na specjalnym dystrybutorze, który umożliwia napicie się wody zimnej lub gorącej. Woda w baniaku powinna cechować się najwyższą jakością i pochodzić od sprawdzonego producenta. Pod tym względem wyróżnia się oferta firmy Aqua Żywiec: https://aquazywiec.pl/obsluga/. Wszelkie szczegóły dotyczące dostawy wody są ustalane indywidualnie. Klient ma do wyboru górską źródlaną wodę “Aqua Żywiec”, niskozmineralizowaną wodę “VITAL”, słynną wodę mineralną z Gruzji “Borjomi” czy polską wodę “BonArt”. Firma oferuje bardzo atrakcyjne ceny oraz bezpłatny serwis. Baniaki z wodą są dostarczane regularnie, dzięki czemu w biurze nigdy nie zabraknie wody do picia.

Zdecydowanie warto zdecydować się na dostawę wody do biura. Zwłaszcza że kosz tego typu usługi wcale nie musi być wysoki. Woda źródlana w biurze dostępna dla każdego staje się już standardem. Warto za nim podążać, aby ponieść prestiż swojej firmy. Dostęp do wody pitnej to także świetna inwestycja w pracownika, który lepiej czuje się w miejscu pracy i solidniej wykonuje swoje obowiązki.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *