Czym obdarować rodziców na ślubie

Suknia gotowa, samochód zamówiony, termin ustalony, menu dograne, ale wciąż męczycie się z odpowiednim prezentem ślubnym dla rodziców?

Pomysły na prezenty ślubne dla rodziców

W ten piękny i ważny dzień każdy chciałby obdarować swoich rodziców jak najpiękniejszym i najodpowiedniejszym prezentem. Jak jednak szukać pomysłów? Do czego się odwołać, żeby nie okazało się, że prezent jest nietrafiony?

Wybierając prezenty ślubne dla rodziców warto pomyśleć o:

  • koszu pełnym przysmaków regionalnych, to zawsze się sprawdza. Wybierzmy takie produkty, których nie dostanie się w każdym sklepie, niech swoim wyglądem i smakiem nawiązują do regionów w których trwa wesele. Kosz warto wypełnić ozdobami nawiązującymi stylistycznie do wystroju sali. Jeżeli nie macie pomysłu jak przystroić, kierujcie się tym co macie zamówione na stołach. Kolory, wstążki, papier, kursywa, czy kwiaty w bukiecie ślubnym i na stołach.
  • pierścionki dla mam i sygnety dla ojców, proste i użyteczne. Każdy rodzic będzie szczęśliwy, że dostał coś co może mieć przy sobie. W końcu dziecko już odeszło na własne, a jeśli prezent można mieć przy sobie i przypomina on o tak pięknym dniu to tylko się cieszyć. Oczywiście można pomyśleć również o grawerze z podziękowaniem, czy sentencją dziękującą za wsparcie i wychowanie.
  • voucher na wspólny weekend, oczywiście dla każdej pary z osobna. Jeżeli dobrze poszukamy, znajdziemy w internecie bardzo ciekawe propozycje wyjazdowe. I dla osób aktywnych, lubiących zwiedzać i dla takich co z chęcią usiądą na ryneczku w zabytkowym mieście i z przyjemnością skonsumują lody.
  • butelki z: ulubionym alkoholem oraz perfumami, to również dobry pomysł. Pamiętajmy jednak, że warto tutaj zainwestować w coś co do tej pory nie kupowali rodzice. Niech zasmakują czegoś nowego, a może im się spodoba i sięgną po to kolejny raz

Pomysły na prezenty ślubne dla rodziców, to niełatwy orzech do zgryzienia. Pamiętajmy jednak, że odpowiednio dobrane opakowanie, plus życzenia robią dodatkową robotę. A tak naprawdę prezenty ślubne dla rodziców, to po prostu gest naszej miłości, zatem nawet ramka z naszym wspólnym zdjęciem, albo piękny bukiet kwiatów z butelką piwa z browaru to dobry wybór. Dajmy taki prezent jaki podpowiada nam miłość, a wszystko będzie dobrze.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *