Czy mieszkanie może być dobrym zabezpieczeniem, aby otrzymać pożyczkę

Stojąc na początku drogi biznesowej, trzeba poczynić pewne inwestycje w celu jej rozwoju. Jeśli do tej pory udało się otworzyć działalność przy niskim nakładzie finansowym, zdobywanie kolejnych klientów i świadczenie usług najwyższej jakości może wymagać dokonania pewnych ulepszeń. Wynajęcie odpowiedniego pomieszczenia, wyposażenie go, szczególnie w przypadku, kiedy przydałby się dodatkowy pracownik, aby sprawniej wykonywać napływające zlecenia, wymaga wyłożenia kolejnych środków, które, być może osłabiłyby znacząco firmowy budżet. Pożyczka pod zastaw mieszkania to dobre rozwiązanie w takiej sytuacji.

W jaki sposób pożyczka pod mieszkanie może wspomóc firmę

Każdy właściciel mieszkania ma w ręku świetny atut – akt notarialny, poświadczający własność. Dogodna dla firmy pożyczka pod mieszkanie, może być wykorzystana na dowolny cel firmowy, wynajęcie i wyposażenie biura będzie zatem dużo prostsze. Dużą zaletą takiej pożyczki jest możliwość uzyskania jej bez względu na historię wcześniejszych zadłużeń, nawet w przypadku, gdy zdarzyło się zalegać z terminem spłaty, bowiem nie jest wymagana dokumentacja świadcząca o dobrej historii kredytowania, ani też zdolność kredytowa. Taka forma pożyczki będzie zabezpieczona wpisem w księdze wieczystej, dlatego nie ma podstaw, aby obawiać się sięgnąć po nią.

Jak ubiegać się o pożyczkę pod zastaw mieszkania

Procedura nie jest skomplikowana, a mniejsza ilość formalności pozwala na oszczędność czasu. Pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza i odesłanie go. Konsultant, po otrzymaniu danych kontaktowych odezwie się w celu ustalenia dalszych kroków. Pożyczka dla firmy pod zastaw mieszkania zapewnia:

  • Dobre warunki spłaty
  • Czytelny harmonogram rat
  • Ustalenie dogodnego terminu zakończenia pożyczki
  • Usunięcie wpisu z księgi wieczystej po zapłacie ostatniej raty

Kierowanie firmą wymaga podejmowania odważnych, ale i przemyślanych decyzji. Wybór pożyczki również do takich należy. Pieniądze pozyskane w ten sposób, przeznaczone na poprawienie warunków pracy, to dobra droga do rozwoju i tym samym do lepszych zysków dla firmy.

1 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *