Agentbot- aplikacja mobilna: co to jest

Jeśli chcemy wybrać aplikację mobilną agentbot to nie ma z tym najmniejszych problemów. Wszystkie potrzebne nam informacje znajdziemy na stronie agentbot.pl, dlatego warto tam wejść i sobie to sprawdzić. Bardzo dużo osób wykorzystuje w swojej pracy sztuczną inteligencję, dlatego jeśli prowadzimy małą czy dużą agencję ubezpieczeniową to warto się tym zainteresować. Przekonamy się, że te zadania, które do tej pory zajmowały nam dużo czasu można wykonać znacznie szybciej. Dla nas i dla naszych klientów szukających ubezpieczenia będzie to ogromny zysk, dlatego opłaca nam się wydać na aplikację pieniądze. Tym bardziej, że wcale nie jest to dużo.

Na co pozwala aplikacja mobilna

  • skanowanie kodu aztec 2d z dowodu rejestracyjnego,
  • dodawanie zdjęć potrzebnych do polisy,
  • dodawanie dokumentów klienta,
  • dodawanie nowego pojazdu do istniejącego klienta.

Mając takie narzędzie szukanie jest łatwiejsze. Klient zawsze się cieszy, jeśli otrzyma tanią polisę i jeśli na jej szukanie i załatwianie wszystkich spraw nie musi czekać pół dnia. Jeśli chcemy zdobywać nowych klientów to trzeba przestawić się na nową technologię, a wtedy przekonamy się jak dużo osób będzie korzystało z naszych usług. Tak to właśnie działa i konkurencja na pewno już z takiej aplikacji korzysta, dlatego warto mieć to samo u siebie.

Sztuczna inteligencja działa bardzo szybko

Człowiek nie byłby w stanie tak szybko wyszukać wszystkich polis ubezpieczeniowych. Nawet kilka sekund wystarczy, aby można było korzystać z takich ofert. Klient wie od razu czy to jest coś dla niego czy nie? Można dostosować wszystkie parametry wyszukiwania oferty, co oznacza, że wszystko dostosowujemy do takich wymagań, jakie ma nasz klient. Zadowolony klient wróci do nas, a jak będzie bardzo zadowolony to przyprowadzi znajomych i rodzinę. Właśnie w ten sposób można się rozwijać, bo zyskujemy coraz to nowszych klientów. Agencja ma pieniądze, a to wszystko dzięki prostej, ale jakże skutecznej aplikacji mobilnej. To wszystko mamy przygotowane niewielkim kosztem. 

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *